Chat with us, powered by LiveChat

MAAGILINE
JA
MÄÄLDEJÄÄV

Seran on erilisele inimesele suunatud disainiettevõte, mille peamiseks eesmärgiks on kirgastada turundusmaailma läbi leidliku disaini ja tipptasemel trükilahenduste. Iga järgmine päev on Serani meeskonna jaoks just kui uus väljakutse ja võimalus muuta maailma läbi disaini.Soovime sulle pakkuda midagi erilist ja meeldejäävat.  
– Serani meeskond

Graafiline Disain

Pakume lõputuid graafilisi lahendusi erinevateks projektideks. Loome nii suuri, kui ka väiksemaid reklaamkampaaniaid. Lisaks toodame erinevaid illustratsioone, disainime pakendeid, plakateid jpm. Täidame ka personaalseid soove, milleks võivad olla õnnitluskaardid, personaalsed joonistused jne. 

Kodulehed

Loome wordpressi põhjal modernse ja mugavalt kasutatava kodulehe, mis on loodud vastavalt teie soovidele. Peame tähtsaks, et veebikeskkond oleks teie sihtgrupile mugav kasutada, tänapäevastele nõuetele kohane ning Google´i otsingumootori reeglitele vastav.

3D Print

3D printer võimaldab arvutis loodud kujundid füüsiliseks muuta ja on seepärast tihti abiks prototüüpide, makettide või varuosade tootmisel. Printimisel kasutame FDM ehk plastmass-traadi sulatamise tehnoloogiat, mis tähendab füüsilise objekti loomist läbi üliõhukeste plastmasskihtide üksteisele lisamise.

TAEVAS ON PIIR

Previous
Next

Küsi lisa

Kontakt

Võta meiega julgelt ühendust ja saa personaalne pakkumine.
Telefon: +372 566 07 989
Meil: info@seran.ee