Chat with us, powered by LiveChat

Jagamiseks

Väiksemad trükised on hea ja soodne viis endast nö. jälg maha jätta. Trükime visiitkaarte, kleebiseid, flaiereid, voldikuid jpm. Lisaks pakume ka laia valikut reklaamkingitusi.

Sõidukid

Erilise disainiga sõiduk on ettevõttele hea võimalus linnakäras silma paistmiseks. Disainime ja kleebime autosid, busse, veesõidukeid, motikaid jpm.

Bannerid

Suuremaid bannereid kasutatakse enamasti näiteks meediaseinadel või välireklaami kandjatel. Toodame erinevaid plakateid peamiselt PVC materjalist.

RIIDED

Ettevõtte logode ja graafikaga riietus ei ole enam pelgalt turundamiseks vaid aitab ka kliendil töötajat ära tunda. Toodame eridisainiga riideid restoranidele, spordiüritustele jne.

Hinnakiri

Pakume personaalset lähenemist ja seepärast on iga töö erinev. Lõpliku hinnapakkumise saamiseks kontakteeru meie klienditoega või saada e-mail.

Trükk

Meie hinnakiri

*Hinnad on indikatiivsed.

*Hinnale lisandub km.

Kui meie hinnakirjast enda soovidele vastavat teenust ei leidnud,saad abi meie klienditoelt.

Digitrükk

Al. 15€/100tk

Digitrükk on kõige soodsam ja klassikalisem lahendus lihtsamate kleebiste, flaierite ja visiitkaartide tootmiseks. Laminaat lisab vastupidavama ja kaunima tulemuse.

Sõidukid

Al. 30€/h

Loome sõiduki 3D mudelile kujunduse, trükime materjali ja kleebime sõiduki vastupidava 3M materjaliga. Kleebime autosid, busse, jahte, näitusesaale jpm. 

Riided

Trükime riideid erinevate tehnikatega pikaajaliseks ja lühiajaliseks kasutamiseks. Lai valik reklaamkingitusi, spordiriideid, t-särke jpm.

Al. 4€/tk

Muu..

Pakume laia valikut materjale ja erinevaid trükiseid alustades lihtsate digitrükiste, kleebiste ja visiitkaartidega ning lõpetades ainulaadsete lahendustega UV või siiditrükis. Uuri lähemalt.

korduma kippuvad küsimused

Levinud küsimus millele ei ole tegelikult otsest vastust.

Tavalisest tugevamast paberist kahepoolsed visiitkaardid – 100 tk = 10-15 eur+km.

Lamineeritud kahepoolsed visiitkaardid – 100 tk = 15-22 eur+km.

*Pakume ka vingemaid lahendusi nagu näiteks UV- või siiditrükk. Täpsema hinnapakkumise saamiseks kontakteeru meie klienditoega või saada e-mail.

Loomulikult vajame trükkimiseks korralikku vektorgraafikas faili, et kõik detailid tuleksid piisavalt kvaliteetsed ja silmale mugavad vaadata. Anname meeleldi nõu ja aitame trükiettevalmistusega.

Digitrükis on võimalik printida peaaegu kõike mille pind on sile ja ühtlaselt tasane. Näiteks: visiitkaardid, plakatid, pakendid, kleebised, helkurid, brosüürid jne. 

Reklaamkingituste puhul sõltub trükitehnoloogia ja trükitav ala suuresti objekti kujust ja materjalist. 

Sõidukite kleepimisel kasutame 3M materjale mida paigaldavad vastavalt väljakoolitatud spetsialistid.

Riietele on võimalik trükkida näiteks iron-on meetodil mis on tunduvalt soodsam kui siiditrükk. Tulemusena jääb trükis pigem kihina kanga peale. Siiditrükk on küll kulukam ja keerulisem kuid võimaldab trükkida värvi otse kanga sisse.

Kuna võimalusi on palju ja iga olukord eelmisega võrreldes jälle natuke erinev, siis täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks pöördu meie klienditoe poole või saada e-mail.

 

Kui kujundus on tellitud meie kaudu, siis on trükifailide loomine on juba hinna sees. Kõik kujundused luuakse vektorgraafikas ja seetõttu on kvaiteet alati ühtlane.

Mujalt tellitud või ise tehtud disaini puhul vaatab trükkal kujundused enne töö valmistamist üle ja vajadusel teeme vastavad korrektuurid.

Hinnapakkumise koostamisel mängivad rolli erinevad aspektid: materjali kulu, trükitava objekti keerukus, projektile kuluv aeg, trükkimisel kasutatav tehnoloogia ja loomulikult kogus (mida suurem kogus seda soodsam hind tk kohta).

Kuna antud valdkonnas on iga projekt uus ja omanäoline siis täpsema pakkumise saamiseks kontakteeru meie klienditoega või kirjelda oma soove E-maili teel: info@seran.ee

Sõltuvalt projekti keerukusest ja mahust võib printimine võtta aega alates 1 päev kuni nädal.

Väiksemad trükised nagu näiteks visiitkaardid, kleebised, flaierid jms saab tavaliselt kätte 1-2 tööpäeva jooksul.

Sõidukite ja riiete puhul tasub arvestada tootmise ajaks vähemalt nädal.

Võta meiega ühendust, räägi oma plaanidest ja leiame koos lahenduse.

TEHTUD TÖÖD

Trükk

Külasta saunameistrite lehte
Previous
Next

Kontakt

Võta meiega julgelt ühendust ja saa personaalne pakkumine.
Telefon: +372 566 07 989
Meil: info@seran.ee

Social Media

Teenused

võta ühendust