Chat with us, powered by LiveChat

TEHTUD TÖÖD

Kodulehed

Koduleht

Lihtsama sisu näiteks: hinnakirja, kontakti, portfoolio jms edasi andmiseks piisab tihti WordPress baasil arendatud kodulehest. Moodne ja profesionaalne lahendus väiksema mahuga projektidele. Kui sisuline info on olemas, siis kulub tellimuse täitmisele nädalal.

e-pood

E-poodide ja müügikeskkondade arendamine ning kujundamine. Kuna mahud on siin puhul tavaliselt suuremad siis tasub arvestada, et tellimuse täitmiseks kulub vähemalt kuu.

Funktsionaalsus

Üldist informatsiooni edastavad baaslehed ei vaja suurt funktsionaalsust ja on seepärast soodsamas hinnaklassis. Erinevate lisade ja funktsioonidega koos kasvab ka lehe maht ning keerukus. Suurem funktsionaalsus eeldab üldiselt ka suuremat eelarvet.

seo ja adwords

Lisaks ilusale ja graafilisele sisule on oluline, et leht jõuaks sihtgrupini. Üheks lihtsamaks ja soodsaimaks võimaluseks on jõuda klientideni läbi Google ja sotsiaalmeedia. Vaata lähemalt.

Hinnakiri

Pakume personaalset lähenemist ja seepärast on iga töö erinev. Lõpliku hinnapakkumise saamiseks kontakteeru meie klienditoega või saada e-mail.

Kodulehed

Meie hinnakiri

*Hinnad on indikatiivsed.

Lõpliku pakkumise saamiseks kontakteeru meie klienditoega.

korduma kippuvad küsimused

Lihtne koduleht mis sisaldab 4-5 vahelehte maksab 490eur +km.

Sõltuvalt lehe suurusest ja soovide keerukusest võib ajaline kulu olla erinev.

Lihtsamad lehed võtavad aega alates mõnest päevast kuni nädal. Keerulisemad süsteemid nagu näiteks e-poed või kasutajakeskkonnad võtavad rohkem aega – tavaliselt alates kolm kuni kaheksa nädalat.

Internet on tänapäeval põhiline viis uute klientideni jõudmiseks ja esmamulje kujundamiseks. Kui tekib soov mõne toote või teenuse järele, siis tavaliselt inimese esimeseks sammuks on Google otsing. Siin on abiks nii Seo  kui ka Google adwords

Reklaam Google otsingumootoris on üks efektiivsemaid ja kiiremaid viise uute klientideni jõudmiseks. Näita oma reklaami just Sulle olulisliste märksõnade otsijatele.

Maksa ainult siis kui inimene klikib reklaamil – näitamised on tasuta.

Google Ads otsingureklaame on võimalik ka sihtida asukoha, keele, kellaaja ja nädalapäeva järgi.

Google Ads otsingureklaam järgib täpselt eelarvet.

WordPress on üks populaarsemaid sisuhalduse platvorme maailmas. Paljud ettevõtted on liikumas vanalt traditsiooniliselt käsitsi tehtud kodulehe lahenduselt üle WordPressile. Tekib küsimus miks?

WordPressi kood on loodud selliselt, et peamised SEO elemendid juba vaikimisi kasutusel. Nagu kodulehe pealkiri, alampealkirjad jms. Lisaks on väga lihtne kasutusele võtta valmis lahendusi, mis teevad SEO töötluse automaatselt ära. See tähendab lihtsalt ja odavalt paremat nähtavust otsingumootorites.

WordPressi platvorm on testitud ning lahendatud selliselt, et andmebaaside turvariskid on viidud miinimumini. 

See on sõltumatus mingist firmast, kes kodulehe on loonud, sõltumatus kellestki kindlast IT mehest, kes võib oma koodi kirjutada selliselt, et keegi ei suuda seda läbi närida. See annab vabaduse arendada oma lehte tulevikus selliselt nagu just Sina tahad.

Kontakt

Võta meiega julgelt ühendust ja saa personaalne pakkumine.
Telefon: +372 566 07 989
Meil: info@seran.ee

Social Media

Teenused

võta ühendust